متوسط
شهر مبدا (محل حرکت)
تاریخ
۱۲ الی ۲۱ خرداد
ساعت
۲۳:۳۰
مهلت ثبت نام
۱ خرداد ۱۴۰۰
ظرفیت باقی مانده
4 نفر
مبلغ
2,000,000 تومان
ثبت نام در برنامه

مبلغ ۲.۰۰۰.۰۰۰ تومان به عنوان پیش پرداخت هنگام ثبت نام دریافت می‌شود و مابقی هزینه برنامه به ارزش ۸۸۰ دلار (پس از کسر ۲ میلیون تومان) در سفر دریافت می‌شود

هزینه تور : 880 دلار

هزینه پرواز: در حال حاضر حدود 23.5 میلیون

 

بازدیدها: از شهرهای کاتماندو، پخارا، روستای تاریخی بندیپور، بختاپور، بازدید از پارک ملی چیتوان و سافاری در آن، قایق سواری بر روی دریاچه فیوا، معبد صلح جهانی، کمپ تبتی ها، معبد میمون ها

 

شرح جزئیات تور نپال:

روز اول: چهارشنبه 12 خرداد (2 جون)
ساعت 23:35 شب از فرودگاه امام با پرواز قطری به سمت دوحه پرواز می‌کنیم و اندکی پس از نیمه شب هواپیما در دوحه به زمین می نشیند.

روز دوم: پنجشنبه 13 خرداد (3 جون)
در ساعت 02:05 از دوحه به سمت کاتماندو پرواز خواهیم کرد و در ساعت 09:10 به کاتماندو خواهیم رسید. پس از انجام امور ویزا سمت به هتل ۴ ستاره در بافت تاریخی کاتماندو خواهیم رفت. پس از صرف نهار به صحبت ‌های راهنما گوش می‌دهیم و سپس برای چنج پول و خرید سیم کارت و گشت مختصر در بافت تاریخی محله تامیل راهی خواهیم شد.

روز سوم: جمعه 14 خرداد (4 جون)
صبح زود پس از صرف صبحانه به سمت پارک ملی چیتوان حرکت می‌کنیم. بعدازظهر به لوژ 5 ستاره و بسیار زیبایمان خواهیم رسید و نهار را صرف می‌کنیم. پس از کمی استراحت راهی بازدید از روستای تارو خواهیم شد و با فرهنگ مردم بومی این منطقه آشنا می‌شویم. سپس به تماشای غروب زیبای آفتاب در کنار رودخانه چیتوان می‌نشینیم. شب هنگام مراسم رقص سنتی و محلی در محوطه لوژ به نمایش در می‌آید.
محل اقامت در پاک ملی چیتوان: لوژ ۵ ستاره گرین پارک

روز چهارم: شنبه 15 خرداد (5 جون)
صبح پس از صبحانه به گشت جیپ سافاری در داخل پارک ملی چیتوان و تماشای حیات وحش خواهیم پرداخت و از محل نگهداری و تکثیر تمساح ها بازدید می‌کنیم. در این گشت شانس مشاهده کرگدن هندی را خواهیم داشت. عصر هنگام پس از بازگشت به لوژ تایم آزاد برای گشت (اختیاری) فیل سافاری خواهیم داشت.

روز پنجم: یکشنبه 16 خرداد (6 جون)
صبح پس از صبحانه به سمت مرز پارک چیتوان میرویم تا قایق سواری روی رودخانه را تجربه کنیم و به تماشای حیات وحش و پرندگان منطقه بپردازیم. همچنین از مرکز نگهداری و تربیت فیل ها بازدید خواهیم کرد و سپس به سمت شهر زیبای پخارا حرکت می‌کنیم.
سرتا سر مسیر از کنار رودخانه زیبای تروشیلی می‌گذرد و نمای قلل با شکوه هیمالیا را در پس زمینه خواهیم داشت. عصر هنگام به شهر پخارا خواهیم رسید و در هتل 4 ستاره مان اقامت می‌کنیم.

روز ششم: دوشنبه 17 خرداد (7 جون)
صبح زود به سمت ارتفاعات سارانکوت می رویم تا به تماشای طلوع آفتاب در قلل ۸۰۰۰ متری هیمالیا بپردازیم و سپس به هتل باز می‌گردیم. بعد از نهار بر روی دریاچه فیوا قایق رانی می کنیم و سپس از معبد صلح جهانیان بازدید خواهیم کرد.
سپس از آبشار دویس بازدید می کنیم و بعد به سمت کمپ تبتی ها خواهیم رفت و زمان کافی برای خرید صنایع دستی خواهیم داشت. بعدازظهر به شهر باز می گردیم و  زمان کافی برای دوچرخه سواری یا قایق سواری دور دریاچه فیوا خواهیم داشت.
همچنین میتوانید از از بازارهای فروش تجهیزات طبیعت گردی بازدید کنید و از توضیحات و مشورت راهنما برای خرید لوازم بهره ببرید.

روز هفتم: سه شنبه 18 خرداد (8 جون)
صبح پس از صبحانه به سمت روستای تاریخی و زیبای بندیپور حرکت می‌کنیم. در بین راه بازدید از دریاچه بگناس بازدید می‌کنیم و به تماشای انعکاس رشته کوه هیمالیا بر روی دریاچه می‌نشینیم. بعدازظهر به بندیپور می‌رسیم و در هتل 4 ستاره مان اقامت می‌کنیم. پس از استراحتی مختصر به گشت در بافت تاریخی بندیپور خواهیم پرداخت.

روز هشتم: چهارشنبه 19 خرداد (9 جون)
کسانی که علاقمند به پیاده روی باشند می‌توانند پیش از طلوع آفتاب به همراه راهنما بر روی یک تپه بلند کنار روستا بروند و به تماشای طلوع آفتاب بنشینند. پس از صبحانه به سمت کاتماندو راهی خواهیم شد و بعد از ظهر به کاتماندو خواهیم رسید. گشت مختصری تا عصر در بافت تاریخی شهر کاتماندو خواهیم داشت.

روز نهم: پنجشنبه 20 خرداد (10 جون)
صبح پس از صبحانه گشت کامل کاتماندو شامل بازدید از سایت میراث جهانی بختاپور، بازدید از معبد معروف میمون ها، بازدید از معبد بودایی بودانات و بافت تبتی اطراف آن خواهیم داشت. همچنین از معبد پاشوپاتی نات که مراسم مرده سوزی هندوها در آن اجرا می شود بازدید می کنیم بعدازظهر به هتل باز می گردیم.
بعدازظهر تایم آزاد برای گشت و خرید در شهر خواهیم داشت.

روز دهم: جمعه 21 خرداد (11 جون)
صبح پس از صرف صبحانه راهی فرودگاه می شویم تا در ساعت 11:05 به سمت دوحه پرواز کنیم. هواپیما در ساعت 12:40 به دوحه خواهد رسید.

روز یازدهم: شنبه 22 خرداد (12 جون)
در ساعت 01:00 به سمت تهران پرواز می کنیم و در ساعت 04:35 هواپیما در تهران به زمین خواهد نشست و تور نپال به پایان می رسد.

علاقمندان به فعالیت های هیجانی می توانند 2 روز بیشتر در نپال بمانند و با پرداخت 200 دلار، پرش بانجی را تجربه نمایند.

 

خدمات تور نپال

 • اقامت در هتل 4 ستاره در کاتماندو، لوژ 5 ستاره در چیتوان، هتل 4 ستاره در پخارا و هتل تاریخی 3 ستاره در بندیپور
 • راهنمای تخصصی در کل برنامه
 • بیمه مسافرتی تا سقف 20000 یورو
 • هزینه کلیه ورودیه ها طبق برنامه
 • کلیه حمل و نقل ها طبق برنامه، هزینه پرواز داخلی رفت و برگشت مومباسا

نکات مهم تور نپال

 • تمامی هزینه های برنامه های اختیاری به عهده همسفران است.
 • حداقل 200 دلار همراه بیاورید
 • فقط وعده های صبحانه بر عهده تور است
 • هزینه عوارض خروج و ویزای نپال به مبلغ 50 دلار با خود افراد است.
 • مسئولیت کنترل پاسپورت و تاریخ انقضای آن مبنی بر ۷ ماه اعتبار از زمان ورود به کشور مقصد با خود همسفران است.
 • با توجه به ماهیت سفرهای طبیعت گردی، امکان بروز تغییراتی در برنامه به صلاحدید راهنمای برنامه وجود خواهد داشت.

جاذبه ها و دیدنی های کشور نپال

 • بافت تاریخی محله های تامیل، بختاپور و پاتان واقع در کاتماندو
 • قلل 8000 متری اورست، داهولاگری، آناپورنا، لوتسه و …
 • دریاچه های فیوا و جاذبه های اطراف آن مانند معبد صلح جهانی
 • حیات وحش پارک ملی چیتوان
 • تماشای طلوع آفتاب از پشت قلل سر به فلک کشده هیمالیا
 • مسیرهای دامنه نوردی بسیار زیبا

 


لوازم مورد نیاز
کلاه آفتابی، عینک آفتابی، کرم ضد آفتاب، تی شرت، لباس آستین بلند، لباس زیر به تعداد روزهای برنامه، دو دست لباس گرم، بارانی یا پانچو، داروهای شخصی و لوازم بهداشت فردی، حداقل 200 دلار همراه بیاورید، چمدان سایز متوسط
تلفن تماس : 09127219916

دیدگاه‌ها


جهت ثبت دیدگاه، عضو یا وارد حساب کاربری خود در بریم کوه شوید.