پکیج آموزشی کوهنوردی حرفه ای

در پکیج آموزشی کوهنوردی حرفه ای 15 ساعت فیلم آموزشی با بهترین اساتید در حوزه کوهنوردی وجود دارد که پس از مشاهده فیلم های آموزشی، شما نکات بسیار زیادی در رابطه با نکات صعود به قلل مرتفع، بیماری ارتفاع،اصول سرپرستی و.... برای یک کوهنوردی ایمن و حرفه ای میاموزید.

کوهنوردی حرفه ای را با بریم کوه شروع کنید!

970.000 تومان

679.000 تومان

نظر شرکت کنندگان

آقای علی عباسی
بنده بیش از ده ها بار دماوند را صعود کرده ام و با اینکه خودم مربی رسمی فدراسیون هستم اما نکته هایی مهم مانند عجله نکردن در صعود و با تایم بیشتری هم هوا شدن برایم یک درس مهم بود.(دوره آمادگی صعود به قله دماوند)
آقای محمدرضا یزدان پناه نامقی
به جرات میگم بهترین دوره ای بود که تا حالا شرکت کرده بودم استاد بسیار بسیار با سواد با قدرت انتقال بالا بودند ، مدیریت عالی کلاس واقعا لذت بردم و کلی مطالب عالی راجب به تغذیه چه در روزمره و چه انواع ارتفاع ها اموختم.(دوره اصول تغذیه برای صعود به دماوند)
خانم زهره سادات برکاتی
دانش و علم کافی را از اهل فن واقعی در این رشته بیاموزیم. فکر می کنم هیمالیا جایی نیست که بگوییم نمی دانستم و یا فراموش کردم. به استاد هم عرض کردم که این دو ساعت را زندگی کردم. از همه سپاسگزارم(دوره اصول و مبانی هیمالیانوردی)

دوره های آموزشی

اساتید دوره ها

استاد محمد حسن نجاریان

دکتر حمید مساعدیان

استاد مهرداد طلایی

استاد عباس علی‌نژاد

استاد آناهیتا ناصحی

مدرک پکیج آموزشی کوهنوردی زمستانه، گواهی جسارت شما در یادگیری و کشف دنیاهای جدید است که پس از پایان آموزش و موفقیت در ارزیابی پایانی، گواهینامه دوره را برای شما صادر و ارسال می‌کنیم؛ اما به عقیده ما، کسب مهارت‌های جدید و نکات طلایی در طول آموزش، و استفاده از تجربیات اساتید، دستاوردهای واقعی شما خواهد بود.

این گواهینامه دو زبانه و دارای هولوگرام است و از طرف سامانه بریم کوه صادر میشود.

ارزش های این دوره آموزشی

پرداخت هزینه کمتر

13 ساعت آموزش مجازی

گواهینامه 2 زبانه

دسترسی به فیلم‌های دوره‌ها

درخواست خرید این پکیج آموزشی را دارید؟

درخواست خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما در سریع‌ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند.