پکیج آموزشی کوهنوردی زمستانه

در پکیج آموزشی کوهنوردی زمستانه 13 ساعت فیلم آموزشی با بهترین اساتید در حوزه کوهنوردی وجود دارد که پس از مشاهده فیلم های آموزشی، شما نکات بسیار زیادی در رابطه با آب و هوا، تجهیزات، تغذیه و.... برای کوهنوردی در فصول سرد می‌آموزید.

نکات کوهنوردی در زمستان رو یاد بگیر!

1.089.900 تومان

نظر شرکت کنندگان

آقای آرش کلانتری
همه نکات آموزنده بود، نکات بسیار ساده ای که حتی خودم و دوستان با تجربه ترم جدی گرفته نمی شد و رعایت نمی کردند.(دوره سرمازدگی و راه های پیشگیری از آن در کوهنوردی)
خانم فرزانه شادابی
استاد نجاریان واقعا سلیس و حرفه ایی تمام مطالب رو بیان کردن بسیار سودمند بود مخصوصا دررابطه با تجهیزات کوهنوردی که من مشکل داشتم. (دوره کوهنوردی در زمستان)
خانم نسیم گلپرور
بعد از دوره ابر های بهار و پاییز ، آشنایی با ابرهای زمستانی ، تخمین زمان بارش ، خورشید کاذب و تشخیص ابر ها در شب مطالب عالی و جالبی بود که یاد گرفتم ، با تشکر (دوره ابرشناسی در زمستان)

دوره های آموزشی

اساتید دوره ها

استاد محمد حسن نجاریان

دکتر حمید مساعدیان

استاد محسن هاشم نژاد

استاد افشین یوسفی

مدرک پکیج آموزشی کوهنوردی زمستانه، گواهی جسارت شما در یادگیری و کشف دنیاهای جدید است که پس از پایان آموزش و موفقیت در ارزیابی پایانی، گواهینامه دوره را برای شما صادر و ارسال می‌کنیم؛ اما به عقیده ما، کسب مهارت‌های جدید و نکات طلایی در طول آموزش، و استفاده از تجربیات اساتید، دستاوردهای واقعی شما خواهد بود.

این گواهینامه دو زبانه و دارای هولوگرام است و از طرف سامانه بریم کوه صادر میشود.

ارزش های این دوره آموزشی

پرداخت هزینه کمتر

13 ساعت آموزش مجازی

گواهینامه 2 زبانه

دسترسی به فیلم‌های دوره‌ها

درخواست خرید این پکیج آموزشی را دارید؟

درخواست خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما در سریع‌ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند.