متوسط
شهر مبدا (محل حرکت)
تاریخ
۲۷ الی ۲۹ شهریور
ساعت
۱۹:۳۰
مهلت ثبت نام
۲۴ شهریور ۱۳۹۸
مبلغ
560,000 تومان
برنامه برگزار شده است.

امکان ثبت نام در این برنامه وجود ندارد. از طریق لیست انتهای صفحه می‌توانید در برنامه های مشابه ثبت نام کنید.

موجود شد به من اطلاع بده

حرکت چهارشنبه شب انجام خواهد شد و شب را در وسیله نقلیه می‌گذرانیم تا برای روزهای بعد انرژی فراوان داشته باشیم.


شبانه با یک دستگاه مینی‌بوس با راننده‌ای مهربان از تهران وارد جاده زیبای چالوس خواهیم شد، جاده‌ای که در شب هم جذاب و زیباست، شب را در مینی‌بوس می‌گذرانیم تا به شهر نوشهر برسیم، در اینجا صبحانه‌ای میل خواهیم کرد و به سمت روستای نجارده می‌رویم. در اینجا بعد از عبور از گیت محیط زیست وارد جنگلی بسیار زیبا و بکر خواهیم شد و تا محل ورود به دره پیشروی می‌کنیم. زیبایی دره از همان آغاز مسیر پرده از چهره برخواهد داشت و دو روزی ما را مهمان خود خواهد کرد. پیمایش در داخل آب ادامه پیدا می‌کند، بعد از استراحت در چند محل، به محل شب مانی می‌رسیم و شب را در محیطی آرام در کنار آتش و در محیطی صمیمی خواهیم گذراند. در این روز مطمئنا دیدن آبشار ثبت ملی شده آلاشور به عنوان یادگاری ابدی در ذهن شما به جا خواهد ماند.


صبح زود پس از بیدار شدن صبحانه‌ای کامل میل می‌کنیم تا برای باقی روز انرژی کافی داشته باشیم. کمپ را جمع می‌کنیم دوباره تجهیزات خود را آب بندی کرده و به مسیر خود ادامه می‌دهیم. دیدن زیبایی‌های محصور کننده این دره قطعا خاطراتی تکرار نشدنی برای شما خواهد داشت. هم شنا کردنش و هم فرودش و.... تا حوالی ظهر از دره خارج خواهیم شد و پس از تعویض لباس و آماده شدن به سمت تهران باز می‌گردیم. اگر ترافیک جاده شدید نباشد امید است حوالی شب به تهران بازگردیم.


لوازم مورد نیاز
کفش اپروچ- کفش دره نوردی-شلوار ترکینگ- ژاکت پلار-بادگیر- گورتکس- کوله یک روزه- کوله دره نوردی- طنابچه انفرادی- طنابچه پروسیک-کارابین پیچ- هدلامپ و باتری اضافه- اسلینگ- هارنس- هلمت- ابزار فرود- ریورسو-کیسه خواب سبک- کیت بقا- کیف کمک های اولیه-عینک آفتابی- کلاه آفتابی-دستمال سر-دستکش بیس- دم گاوی-طناب استاتیک-زیر انداز کیسه خواب
تلفن تماس : 02188905624

دیدگاه‌ها


جهت ثبت دیدگاه، عضو یا وارد حساب کاربری خود در بریم کوه شوید.