سامانه بریم کوه

سامانه بریم کوه در فروردین ۱۳۹۷ با هدف معرفی برنامه باشگاه‌ها و گروه‌های سراسر ایران افتتاح شد!


تیم ما

ما عاشق کوهنوردی هستیم و به خاطر اینکه هیچ محیطی برای اعلام برنامه ها وجود نداره تا حالا کلی فرصت از دست دادیم چون برگزارکننده برنامه یا دوره دلخواهمون رو پیدا نکردیم. به همین دلیل در سال ۱۳۹۶ تصمیم به راه‌اندازی سامانه ای جهت معرفی برنامه باشگاه‌ها و گروه‌ها گرفتیم که انجام و راه اندازی اون تا سال ۹۷ طول کشید. اعضای تیم بریم کوه شامل کوهنوردان و مربیان کوهپیمایی هستند که سابقه فعالیت در فضای وب و برنامه نویسی رو به مدت بیش از یک دهه دارند.


ماموریت ما

بعد از پروژه موفق هواکوه که در اسفند ۱۳۹۴ توسط تیم ما راه اندازی شد، در پی خلاء سامانه ای جهت معرفی برنامه‌ها و با هدف یکپارچه سازی برنامه‌های کوهنوردی، سنگ نوردی، طبیعت گردی و سایر رشته های مرتبط، سامانه بریم کوه را راه اندازی کردیم. بعد از ۱۰ ماه فعالیت حدود ۳۰۰ برنامه توسط باشگاه‌ها و گروه‌ها در سامانه ثبت شده و توسط ما برای هزاران ورزشکار ارسال شده است.


چشم انداز ما

چشم انداز سامانه بریم کوه تبدیل شدن به مرجع اعلام برنامه ورزش‌های مرتبط با کوهنوردی هست و هر روز برای تحقق این رویا بر سر کار خواهیم آمد.


شیوه کاری سامانه بریم کوه

پس از ثبت برنامه توسط باشگاه‌ها و گروه‌ها در سامانه، ما اقدام به معرفی برنامه‌ها از طریق کانال های تبلیغاتیمون میکنیم و تاکنون بیش از ۱۸ میلیون بار اطلاع رسانی های ما انجام شده است.