شهر مبدا (محل حرکت)
تاریخ
۲ الی ۷ آبان
ساعت
۱۱:۳۰
مهلت ثبت نام
۲۴ مهر ۱۳۹۸
مبلغ
999,000 تومان
برنامه برگزار شده است.

امکان ثبت نام در این برنامه وجود ندارد. از طریق لیست انتهای صفحه می‌توانید در برنامه های مشابه ثبت نام کنید.

موجود شد به من اطلاع بده
▴ ارتفاع

m

3267

روز اول:ظهر با قطار تهران - بندرعباس به سمت این شهر ساحلی زیبا حرکت خواهیم کرد. شب را در قطار می‌گذرانیم. قطاری که در حدود 18 ساعت پذیرای ما خواهد بود.


روز دوم:صبح زود بعد از بیدار شدن و آماده کردن کوله سبک به سمت قله تشگر حرکت می‌کنیم. صعود با توجه به سرعت تیم زمانی در حدود 3 تا 5 ساعت نیاز دارد و همین مقدار زمان نیز برای فرود می‌بایست در نظر گرفت. بعد از صعود و گرفتن عکس یادگاری در بام استان هرمزگان به سمت محل کمپ باز می‌گردیم و بعد از جمع آوری تجهیزات خود از این نقطه به محل قرار با وسیله نقلیه محلی خواهیم رفت. گذران شب در بندرعباس خواهد بود.


رو سوم:صبح بعد از بیدار شدن با اولین لنج به سمت جزیره زیبای هرمز حرکت می‌کنیم و بلافاصله گشت و گذار خود در این جزیره زیبا را آغاز می‌کنیم. بعد از دیدن جاذبه‌های مختلفی که در این جزیره قرار گرفته است به سمت محل اقامت می‌رویم و شب را در آنجا خواهیم گذراند.


روز چهارم:صبح بعد از بیدار شدن به سمت بندرعباس برمیگردیم و با قطار ظهر به سمت تهران حرکت می‌کنیم. شب را در قطار خواهیم بود.


روز پنجم:صبح بعد از رسیدن به تهران در ایستگاه راه آهن اختتامیه برنامه اعلام خواهد شد.


 


لوازم مورد نیاز
کفش ترکینگ-لباس مناسب-کاپن گورتکس-ژاکت پلار- بادگیر بارانی-دستکش- روکش دستکش- دستمال سر- عینک آفتابی-کلاه آفتابگیر- کوله پشتی- آب- تنقلات-کارت شناسایی-هدلامپ و باتری اضافه- طنابچه انفرادی-چادرکمپینگ- کیسه خواب سنگین-زیرانداز کیسه خواب-کیف کمک های اولیه- کیت بقا-
تلفن تماس : 02188905624

دیدگاه‌ها


جهت ثبت دیدگاه، عضو یا وارد حساب کاربری خود در بریم کوه شوید.