شهر مبدا (محل حرکت)
تاریخ
۳۰ مرداد الی ۱ شهریور
ساعت
۰۵:۰۰
مهلت ثبت نام
۲۷ مرداد ۱۳۹۸
مبلغ
545,000 تومان
برنامه برگزار شده است.

امکان ثبت نام در این برنامه وجود ندارد. از طریق لیست انتهای صفحه می‌توانید در برنامه های مشابه ثبت نام کنید.

موجود شد به من اطلاع بده
▴ ارتفاع

m

5610

روز اول از تهران به سمت پلور حرکت می‌کنیم. صبحانه را در راه میل می‌کنیم. در قرارگاه فدراسیون توقف کوتاهی خواهیم داشت و سپس به وسیله پاترول تا گوسفندسرا می‌رویم. از آنجا کوهپیمایی ما به سمت بارگاه سوم آغاز می‌گردد و پس از حدود چهار ساعت به پناهگاه بارگاه سوم دماوند می‌رسیم. بعد از برپایی کمپ و صرف نهار تیم بخشی از مسیر را با کوله پشتی سبک به منظور هم هوایی بهتر صعود می‌کند و به محل کمپ باز می‌گردد. شب را در کمپ بارگاه سوم می‌خوابیم.


روز دوم صبح زود در ساعتی به صلاح دید سرپرست که از روز قبل اعلام شده است از خواب بیدار می‌شویم و پس از صرف صبحانه روانه قله می‌شویم. بعد از صعود قله به محل کمپ باز می‌گردیم و شب دوم را هم در کنار بارگاه سوم دماوند می‌گذرانیم.


صبح روز جمعه بعد از جمع کردن چادر‌ها به سمت گوسفندسرا و قرارگاه فدراسیون باز می‌گردیم. نهار را در یکی از رستوران‌های اطراف پلور میل می‌کنیم و به سمت تهران بازمی‌گردیم.


لوازم مورد نیاز
کفش ترکینگ-کاپشن گورتکس-کاپشن پر- شلوار بیس- جوراب کوهنوردی- شلوار ترکینگ- دستکش-باتون- هدلامپ- طنابچه انفرادی- کارت بیمه ورزشی- کیسه خواب سبک- چادر کمپینگ- کیت بقا- کیف کمک های اولیه- آب- کوله پشتی چند روزه- عینک آفتابی-

دیدگاه‌ها


جهت ثبت دیدگاه، عضو یا وارد حساب کاربری خود در بریم کوه شوید.