متوسط

صعود به قله شیرکوه (بام استان یزد) و یزدگردی

شهر مبدا (محل حرکت)
تاریخ
۱۴ الی ۱۶ آبان
ساعت
۲۱:۰۰
مهلت ثبت نام
۱۱ آبان ۱۳۹۸
مبلغ
495,000 تومان
برنامه برگزار شده است.
▴ ارتفاع

m

4075

برنامه با ملاقات شما عزیزان در ایستگاه قطار تهران آغاز می‌گردد و سپس بعد از انجام معارفه و هماهنگی‌های لازم حرکت خود را به سمت شهر زیبای یزد آغاز می‌کنیم.


صبح زود پس از رسیدن به یزد با وسیله نقلیه هماهنگ شده به سمت شهرستان تفت و پای صعود حرکت می‌کنیم و بعد از آماده شدن برای صعود راه قله را تا پناهگاه در پیش می‌گیریم. بعد از رسیدن به پناهگاه و استراحت و سبک کردن کوله‌ها به سمت قله پیش می‌رویم و بعد از صعود بام استان یزد و گرفتن عکس یادگاری شب را در پناهگاه می‌گذرانیم.


صبح زود بعد، پس از میل کردن صبحانه مسیر برگشت به یزد را در پیش خواهیم گرفت و تا عصر به بازدید از این شهر زیبا خواهیم پرداخت و نهایتا عصر سوار بر قطار شده و مسیر خود را به سمت تهران در پیش خواهیم گرفت. اختتامیه برنامه صبح روز بعد در ایستگاه قطار تهران اعلام می‌شود.


لوازم مورد نیاز
کفش ترکینگ-کاپشن کورتکس- روکش دستکش- دستمال سر-جورا ب کوهنوردی- شلوار بیس- شلوار ترکینگ-دستکش بیس- بادگیر(بارانی)-پلار-عینک آفتابی- دستکش پر-کلاه آفتابی- طنابچه انفرادی-باتون- کارت شناسایی-هدلامپ-تنقلات-آب-چادر کمپینگ- کیسه خواب سبک-زیر انداز کیسه خواب-کیف کمک های اولیه-کیت بقا-
تلفن تماس : 02188905624

دیدگاه‌ها


جهت ثبت دیدگاه، عضو یا وارد حساب کاربری خود در بریم کوه شوید.