شهر مبدا (محل حرکت)
تاریخ
۱۴ الی ۱۶ آبان
ساعت
۲۱:۰۰
مهلت ثبت نام
۱۱ آبان ۱۳۹۸
مبلغ
495,000 تومان
برنامه برگزار شده است.

امکان ثبت نام در این برنامه وجود ندارد. از طریق لیست انتهای صفحه می‌توانید در برنامه های مشابه ثبت نام کنید.

موجود شد به من اطلاع بده
▴ ارتفاع

m

4075

برنامه با ملاقات شما عزیزان در ایستگاه قطار تهران آغاز می‌گردد و سپس بعد از انجام معارفه و هماهنگی‌های لازم حرکت خود را به سمت شهر زیبای یزد آغاز می‌کنیم.


صبح زود پس از رسیدن به یزد با وسیله نقلیه هماهنگ شده به سمت شهرستان تفت و پای صعود حرکت می‌کنیم و بعد از آماده شدن برای صعود راه قله را تا پناهگاه در پیش می‌گیریم. بعد از رسیدن به پناهگاه و استراحت و سبک کردن کوله‌ها به سمت قله پیش می‌رویم و بعد از صعود بام استان یزد و گرفتن عکس یادگاری شب را در پناهگاه می‌گذرانیم.


صبح زود بعد، پس از میل کردن صبحانه مسیر برگشت به یزد را در پیش خواهیم گرفت و تا عصر به بازدید از این شهر زیبا خواهیم پرداخت و نهایتا عصر سوار بر قطار شده و مسیر خود را به سمت تهران در پیش خواهیم گرفت. اختتامیه برنامه صبح روز بعد در ایستگاه قطار تهران اعلام می‌شود.


لوازم مورد نیاز
کفش ترکینگ-کاپشن کورتکس- روکش دستکش- دستمال سر-جورا ب کوهنوردی- شلوار بیس- شلوار ترکینگ-دستکش بیس- بادگیر(بارانی)-پلار-عینک آفتابی- دستکش پر-کلاه آفتابی- طنابچه انفرادی-باتون- کارت شناسایی-هدلامپ-تنقلات-آب-چادر کمپینگ- کیسه خواب سبک-زیر انداز کیسه خواب-کیف کمک های اولیه-کیت بقا-
تلفن تماس : 02188905624

دیدگاه‌ها


جهت ثبت دیدگاه، عضو یا وارد حساب کاربری خود در بریم کوه شوید.