هم اکنون پروفایل خود را در بریم کوه ایجاد نمایید.

هم اکنون پروفایل گروه خود را در بریم کوه ایجاد نمایید.

متوسط

صعود به قله 3400 متری پهنه سار

شهر مبدا (محل حرکت)
کرج
تاریخ
۱۰ خرداد
ساعت
۰۵:۰۰
مهلت ثبت نام
۹ خرداد ۱۳۹۸
مبلغ
رایگان
برنامه برگزار شده است.
▴ ارتفاع

m

3400

↔ مسافت پیمایش

km

7

🕖 مدت زمان برنامه

hrs

7:00

به نام آفريدگار مهر و مهربانی


برای جمعه 10 خرداد برنامه نسبتا سنگین صعود به قله پهنه سار (پهنه حصار) با ارتفاع حدود 3400 متر در روستای خور (دو راهی خوزنکلا) را داریم که حدود 3 کیلومتر پیاده روی داخل دره را داریم و برای صعود به قله باید از دامنه ای با شیب نسبتا تند 40 درجه عبور کنیم. با توجه به سنگینی برنامه از دوستان خواهشمندیم با تجهیزات مناسب مانند کوله و کفش و.... در برنامه حاضر شوند. دوستانی هم که توانایی صعود را ندارند می توانند در ابتدای دامنه کوه توقف کنند و منتظر برگشت سایرین باشند.


سرپرستی برنامه به عهده آقای نظری است و خواهشا در طول برنامه به تصمیمات سرپرست توجه فرمایید.👈👈👈👈در صورت پیش بینی هوای نامساعد در منطقه برنامه کنسل خواهد شد و یک روز قبل در کانال اطلاع رسانی خواهد شد👉👉👉👉


همنوردانی که قصد شرکت در برنامه را دارند ساعت 5 صبح در فاز 4 در قسمت تاکسی های تهران (روبروی دکه ها) حاضر باشند تا از سمت اتوبان تهران و جاده چالوس عازم روستای خور شویم.


💠 لازم به ذکر است شرکت کنندگاه یک وعده صبحانه همراه فلاسک پر چای و یک وعده صبحانه و میوه و تنقلات و آب آشامیدنی همراه خود بیاورید


💠 اين برنامه بصورت کاملا رايگان برگزار ميگردد و حضور عموم در آن آزاد است. ذکر این نکته ضروریست که کلیه برنامه های گروه کوهنوردی و طبیعت گردی گروه کوهیار کرج کاملا دوستانه و شخصی میباشد و گروه و اشخاص برگزار کننده هیچگونه مسئولیتی در قبال بروز هرگونه حوادث احتمالی و مسائل حاشیه ای ندارند. لذا حضور عزیزان در برنامه های این گروه به منزله تایید و پذیرش قطعی این امر مهم میباشد.


شماره تماس برخی از اعضا جهت هماهنگی
آقای جهاندیده 09122626257
آقای نظری 09122634940
آقا قلخانی 09194368498
آقا سهیل 09357200348


همواره سربلند و پیروز باشید


t.me/koohnavardi97

لوازم مورد نیاز
کفش کوه
باتوم
صبحانه
دو لیتر آب
عینک دودی
و سایر ملزومات کوهنوردی