شهر مبدا (محل حرکت)
تاریخ
۲۷ اردیبهشت
ساعت
۰۵:۳۰
مهلت ثبت نام
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۸
مبلغ
رایگان
برنامه برگزار شده است.

امکان ثبت نام در این برنامه وجود ندارد. از طریق لیست انتهای صفحه می‌توانید در برنامه های مشابه ثبت نام کنید.

موجود شد به من اطلاع بده
↔ مسافت پیمایش

km

5

🕖 مدت زمان برنامه

hrs

4:00

ه نام آنکه کوه را آفرید و لذت صعود را در من⛰در کنار هم که باشیم هیچ کوهی نیست که نتوانیم صعود کنیم⛰


برای جمعه 27 اردیبهشت برنامه نیمه سنگین پیاده روی از روستای سنج (روستایی در 3 کیلومتری برغان) تا دشت ناز را داریم که حدود 4 کیلومتر پیاده روی داخل دره را داریم ابتدا به آبشار سنج می رسیم و بعد از آن به دشت ناز و با توجه به پر آب بودن رودخانه و اینکه در طول مسیر چندبار باید از روی رودخانه عبور کرد لذا دوستانی که آمادگی بدنی پایینی دارند و کفش مناسبی هم ندارند از شرکت در برنامه خودداری کنند.


سرپرستی برنامه به عهده آقای امیدی است و خواهشا در طول برنامه به تصمیمات سرپرست توجه فرمایید.👈👈👈👈در صورت پیش بینی هوای نامساعد در منطقه برنامه کنسل خواهد شد و یک روز قبل در کانال اطلاع رسانی خواهد شد👉👉👉👉


همنوردانی که قصد شرکت در برنامه را دارند ساعت 5:30 صبح در چهارراه گلزار (ابتدای گلزار شرقی روبروی بانک ملت) حاضر باشند تا سمت گوهردشت و آتشگاه عازم منطقه برغان شویم.


💠 لازم به ذکر است شرکت کنندگاه یک وعده صبحانه همراه فلاسک پر چای و یک وعده صبحانه و میوه و تنقلات و آب آشامیدنی همراه خود بیاورید


💠 اين برنامه بصورت کاملا رايگان برگزار ميگردد و حضور عموم در آن آزاد است. ذکر این نکته ضروریست که کلیه برنامه های گروه کوهنوردی و طبیعت گردی گروه کوهیار کرج کاملا دوستانه و شخصی میباشد و گروه و اشخاص برگزار کننده هیچگونه مسئولیتی در قبال بروز هرگونه حوادث احتمالی و مسائل حاشیه ای ندارند. لذا حضور عزیزان در برنامه های این گروه به منزله تایید و پذیرش قطعی این امر مهم میباشد.


شماره تماس برخی از اعضا جهت هماهنگی
آقای جهاندیده 09122626257
آقای نظری 09122634940
آقا قلعه خانی 09194368498
آقا سهیل 09357200348


همواره سربلند و پیروز باشید


لوازم مورد نیاز
کفش کوه
صبحانه
فلاسک چای
سایر لوازم یک برنامه سبک کوهنوردی
تلفن تماس : 09120473694

دیدگاه‌ها


جهت ثبت دیدگاه، عضو یا وارد حساب کاربری خود در بریم کوه شوید.