هم اکنون پروفایل خود را در بریم کوه ایجاد نمایید.

هم اکنون پروفایل گروه خود را در بریم کوه ایجاد نمایید.

آسان

پیاده روی و طبیعت گردی در روستای دربند ولیان

شهر مبدا (محل حرکت)
کوهسار
تاریخ
۳ خرداد
ساعت
۰۵:۰۰
مهلت ثبت نام
۲ خرداد ۱۳۹۸
مبلغ
رایگان
برنامه برگزار شده است.
↔ مسافت پیمایش

km

5

به نام یزدان پاک


برای جمعه 3 خردادماه برنامه نیمه سنگین دره نوردی از روستای دربند ولیان (روستایی در شمال منطقه کوهسار) تا آبشار را داریم که با توجه به مسدود کردن راه ماشین رو حدود 4 ساعت پیاده روی داخل دره را داریم و با توجه به پر آب بودن رودخانه و اینکه در طول مسیر چندبار باید از روی رودخانه عبور کرد لذا دوستانی که آمادگی بدنی پایینی دارند و کفش مناسبی هم ندارند از شرکت در برنامه خودداری کنند.


سرپرستی برنامه به عهده آقای نظری است و خواهشا در طول برنامه به تصمیمات سرپرست توجه فرمایید.👈👈👈👈در صورت پیش بینی هوای نامساعد در منطقه برنامه کنسل خواهد شد و یک روز قبل در کانال اطلاع رسانی خواهد شد👉👉👉👉


همنوردانی که قصد شرکت در برنامه را دارند ساعت 5 صبح در چهارراه گلزار (ابتدای گلزار شرقی روبروی بانک ملت) حاضر باشند تا عازم منطقه کوهسار و سپس دربند ولیان شویم.


💠 لازم به ذکر است شرکت کنندگاه یک وعده صبحانه همراه فلاسک پر چای و یک وعده صبحانه و میوه و تنقلات و آب آشامیدنی همراه خود بیاورید


💠 اين برنامه بصورت کاملا رايگان برگزار ميگردد و حضور عموم در آن آزاد است. ذکر این نکته ضروریست که کلیه برنامه های گروه کوهنوردی و طبیعت گردی گروه کوهیار کرج کاملا دوستانه و شخصی میباشد و گروه و اشخاص برگزار کننده هیچگونه مسئولیتی در قبال بروز هرگونه حوادث احتمالی و مسائل حاشیه ای ندارند. لذا حضور عزیزان در برنامه های این گروه به منزله تایید و پذیرش قطعی این امر مهم میباشد.


شماره تماس برخی از اعضا جهت هماهنگی
آقای جهاندیده 09122626257
آقای نظری 09122634940
آقا قلعه خانی 09194368498
آقا سهیل 09357200348


همواره سربلند و پیروز باشید


www.t.me\koohnavardi97


 از ادمین های محترم خواهشمندیم برنامه را از حالت پین خارج نفرمایید.

لوازم مورد نیاز
کفش مناسب کوه نوردی
یک وعده صبحانه
آب