صفحه اصلی لیست برنامه ها صعود به قله شیرکوه (بام استان یزد) و یزدگردی
moderate
کوهنوردی

کوهنوردی

صعود به قله شیرکوه (بام استان یزد) و یزدگردی

برنامه با ملاقات شما عزیزان در ایستگاه قطار تهران آغاز می‌گردد و سپس بعد از انجام معارفه و هماهنگی‌های لازم حرکت خود را به سمت شهر زیبای یزد آغاز می‌کنیم.


صبح زود پس از رسیدن به یزد با وسیله نقلیه هماهنگ شده به سمت شهرستان تفت و پای صعود حرکت می‌کنیم و بعد از آماده شدن برای صعود راه قله را تا پناهگاه در پیش می‌گیریم. بعد از رسیدن به پناهگاه و استراحت و سبک کردن کوله‌ها به سمت قله پیش می‌رویم و بعد از صعود بام استان یزد و گرفتن عکس یادگاری شب را در پناهگاه می‌گذرانیم.


صبح زود بعد، پس از میل کردن صبحانه مسیر برگشت به یزد را در پیش خواهیم گرفت و تا عصر به بازدید از این شهر زیبا خواهیم پرداخت و نهایتا عصر سوار بر قطار شده و مسیر خود را به سمت تهران در پیش خواهیم گرفت. اختتامیه برنامه صبح روز بعد در ایستگاه قطار تهران اعلام می‌شود.

اطلاعات اضافی

ارتفاع

4075 متر

لوازم مورد نیاز

کفش ترکینگ-کاپشن کورتکس- روکش دستکش- دستمال سر-جورا ب کوهنوردی- شلوار بیس- شلوار ترکینگ-دستکش بیس- بادگیر(بارانی)-پلار-عینک آفتابی- دستکش پر-کلاه آفتابی- طنابچه انفرادی-باتون- کارت شناسایی-هدلامپ-تنقلات-آب-چادر کمپینگ- کیسه خواب سبک-زیر انداز کیسه خواب-کیف کمک های اولیه-کیت بقا-

نظر شما

قوانین ثبت نظر

  • دیدگاه های فینگلیش تایید نخواهند شد
  • دیدگاه های نامرتبط به مطلب تایید نخواهد شد
  • از درج دیدگاه های تکراری پرهیز نمایید