صفحه اصلی لیست برنامه ها صعود به قله کان صیفی - طرح سیمرغ
moderate
کوهنوردی

کوهنوردی

صعود به قله کان صیفی - طرح سیمرغ

ثبت نام فقط با هماهنگی سرپرست برنامه امکان پذیر می‌باشد. دوستانی که بدون هماهنگی ثبت نام کنن و از نظر سرپرست برنامه تایید نشود، هزینه واریزی ۱۰ آذر برگشت داده می‌شود. شماره تماس : 09365236600


این برنامه جزو پروژه سیمرغ کوه‌های ایران می‌باشد.مهم‌ترین و بزرگترین رشته کوه استان ایلام "کبیر کوه" نام دارد که قسمتی از رشته کوه عظیم زاگرس می‌باشد و در زبان محلی به نام‌های کردی «کَوِر» یا «کَوَرْ» معروف است. طول این رشته کوه ۱۶۰ کیلومتر است که در جهت شمال غربی ـ جنوب شرقی به صورت دیواری منظم امتداد دارد. این رشته کوه از جنوب شرقی شهر ایلام شروع و تا رود کرخه و نزدیکی شهر اندیمشک ادامه دارد. "کان صیفی" بلندترین قله این رشته کوه در منطقه "ورزین" واقع شده است. این قله از شمال به روستای چنارباشی، از شرق به شهر بدره، از جنوب شرقی به شهر میمه، از جنوب به روستای چشمه پهن و از غرب به شهرستان ملک‌شاهی محدود می گردد.
گونه‌های گیاهی و جانوری این منطقه به دلیل متغیر بود ارتفاع و داشتن ناهمواری‌های متعدد بسیار متنوع و غنی است و در کمتر جایی از کشور و منطقه می‌توان مشابه آن را یافت. 


 


مسیر صعود :
شهرستان ملک شاهی، روستای چشمه پهن

اطلاعات اضافی

ارتفاع

3050 متر

لوازم مورد نیاز

کفش، کوله پشتی، کیسه خواب، زیرانداز، گرتکس و پلار، دستکش دوپوش، عینک آفتابی، کرم ضد آفتاب، باتوم، هدلایت، باتری اضافه، کیف کمک های اولیه، کیت بقا، داروهای شخصی، لباس اضافه، لباس شخصی، تنقلات (خرمای خشک، خشکبار، آب‌نبات و …) جوراب اضافه، بیمه ورزشی، کارت شناسایی، 2 وعده صبحانه، ناهار ۲ وعده و شام 3 وعده.

نظر شما

قوانین ثبت نظر

  • دیدگاه های فینگلیش تایید نخواهند شد
  • دیدگاه های نامرتبط به مطلب تایید نخواهد شد
  • از درج دیدگاه های تکراری پرهیز نمایید