صفحه اصلی لیست برنامه ها صعود به قله آتشکوه
moderate
کوهنوردی

کوهنوردی

صعود به قله آتشکوه

صبح زود از محل میدان انقلاب به سمت منطقه لواسانات حرکت می‌کنیم. قله هدف آتشکوه خواهد بود. در این برنامه با همراهی مربیان هدف انجام مجموعه‌ای از تمارین هیمالیانوردی است که با برنامه‌ریزی قبلی انجام خواهد شد. تقریبا می‌توان گفت در برنامه‌هایی اینچنین افراد با تمام آمادگی جسمی و روحی شرکت کنند تا بتوانند در برنامه‌های جدی شرایط خوبی را داشته باشند.


صبح بعد از بیدار شدن ادامه برنامه را خواهیم داشت در این برنامه استفاده از طناب ثابت در تیغه‌های آتشکوه هدف و مسیر صعود به قله می‌باشد. با توجه به زمان برنامه و توانمندی افراد سرپرست برنامه زمان صعود را انتخاب می‌کند. بنابراین نفرات باید با تمام انرژی و آمادگی در برنامه‌ها حاضر شوند.

لوازم مورد نیاز

کفش تکپوش سنگین-کرامپون پیمایشی-جوراب کوهنوردی-شلوار بیس- گتر- شلوار ترکینگ-شلوار گورتکس-کاپشن پلار-ژاکت پلار-دستکش بیس- دستکش پلار-روکش دستکش- دستکش پر-کلاه آفتابی- دستمال سر-عینک آفتابی- کوله پشتی چند روزه-باتون- تنقلات- غذا-هدلامپ و باتری اضافه-کلنگ کوهنوردی- کارت شناسایی- کارت بیمه ورزشی-هارنس-کارابین پیچ- اسلینگ-طناب استاتیک-طنابچه انفرادی- هلمت-کوئیک درا-یومار-ابزارمیانی-اسنوتیوپ-طناب دینامیک- ابزار حمایت و فرود-نبشی- بیل برف-چادرکمپینگ-کیسه خواب سنگین-زیرانداز کیسه خواب- کیت بقا-کیف کمک های اولیه

نظر شما

قوانین ثبت نظر

  • دیدگاه های فینگلیش تایید نخواهند شد
  • دیدگاه های نامرتبط به مطلب تایید نخواهد شد
  • از درج دیدگاه های تکراری پرهیز نمایید