صفحه اصلی لیست برنامه ها کمپینگ و پیاده روی در جنگل های هیرکانی
easy
طبیعت گردی

طبیعت گردی

کمپینگ و پیاده روی در جنگل های هیرکانی

مخوایم بریم تو جنگلهای سوادکوه کمپ بزنیم و کلی خوش بگذرونیم.
به همین منظور پنجشنبه ساعت 13 از تهران حرکت کرده و از جاده فیروزکوه خودمون رو به منطقه مورد نظر می رسانیم. تا روستای مورد نظر حدود 2 ساعت رانندگی خواهیم داشت. پس از رسیدن به روستا ماشین هارو پارک کرده و نیم ساعت تا 45 دقیقه پیاده روی در دل جنگل خواهیم داشت تا به محل کمپ مون که پراز انرژی های مثبت هست برسیم. کمپ رو برقرار کرده هیزم جمع می کنیم تا برای تهیه شام و چای آتیشی هیزم داشته باشیم و شب بسیار زیبایی را در زیرآسمان پراز ستاره سپری می نماییم. شام رو با کمک همدیگر جوجه کباب طبخ می کنیم آواز می خوانیم و از طبیعت بکر جنگل لذت می بریم.
صبح روز بعد پیاده روی سبکی در دل جنگل خواهیم داشت و کلی عکاسی می کنیم. پس از صرف ناهار به سمت تهران بازخواهیم گشت. شایان ذکر است که چشمه آب بسیار گوارایی در فاصله 10 دقیقه ایی کمپ وجود دارد که آب مصرفی خودرا از آن برمیداریم.
خدمات گروه: تجهیزات عمومی (بیسیم, چادر,گاز و سرشعله)-یک وعده شام- لیدر و سرپرستی تخصصی
اجرای این برنامه با ماشین های شخصی می باشد اگر کسی ماشین ندارد می تواند طی هماهنگی با سرپرست از ماشین سایر دوستان استفاده کند
شایان ذکر است مطابق مقررات اخیر فدراسیون کوهنوردی, تمام برنامه های این باشگاه زیر نظر مربی کوهنوردی برگذار می گردد.
این مسیر زیبا در اغلب اوقات مه بوده و مناظر و چشم اندازهای بدیعی را ایجاد میکند برای همین دوربینت رو بردار و با ما همراه شو.
برای تماس با سرپرست برنامه از شماره و آیدی زیر می توانید استفاده کنید.
09122157848
https://link-bin.ir/1435
لطفا جهت ثبت نام قطعی هزینه برنامه را از طریق لینک ذیل واریز نمایید.
https://idpay.ir/pakoob
اطلاعات اضافی

مدت زمان برنامه

10:00 ساعت

مسافت پیمایش

2 کیلومتر

ارتفاع

2000 متر

لوازم مورد نیاز

تجهيزات مورد نياز:
1- كوله پشتي مناسب, كفش ساقدار و مناسب پیاده روی (اگر کفش کوه نداشتین از دوستاتون نتونستین قرض بگیرین پول نداشتین بخرین کتونی هم میتونید بیارید ولی غر نزنید) ,كاپشن پلاریا پلیور گرم, كاپشن گرتكس یا بادگیر ,طنابچه انفرادي و كارابين پيچ در صورت وجود ,عينك مناسب ,چراغ پيشاني با باطري اضافي ,بطري آب يك و نيم ليتري پر ,دستكش و كلاه گرم و آفتابی ,زيرانداز (اين مورد معمولا فراموش مي شود) ,وسايل غذاخوري و بهداشتي شخصي ,لباس اضافه در صورت نياز ,گاز و كتري و فلاكس (گاز و سرشعله توسط گروه تامین می گردد) ,تنقلات (پيشنهاد: ليمو ترش،توت و خرما و انجير خشك، مويز، پرتقال، سيب، موز، لبو، پاستيل، پسته شور، فندق شور، آب ميوه هاي طبيعي) ,كمكهاي اوليه شخصي و داروها مصرفی ,يك جفت باتوم , وعده هاي غذايي,پانچو

نظر شما

قوانین ثبت نظر

  • دیدگاه های فینگلیش تایید نخواهند شد
  • دیدگاه های نامرتبط به مطلب تایید نخواهد شد
  • از درج دیدگاه های تکراری پرهیز نمایید