صفحه اصلی لیست برنامه ها صعود به قله 3400 متری پهنه سار
moderate
کوهنوردی

کوهنوردی

صعود به قله 3400 متری پهنه سار

به نام آفريدگار مهر و مهربانی


برای جمعه 10 خرداد برنامه نسبتا سنگین صعود به قله پهنه سار (پهنه حصار) با ارتفاع حدود 3400 متر در روستای خور (دو راهی خوزنکلا) را داریم که حدود 3 کیلومتر پیاده روی داخل دره را داریم و برای صعود به قله باید از دامنه ای با شیب نسبتا تند 40 درجه عبور کنیم. با توجه به سنگینی برنامه از دوستان خواهشمندیم با تجهیزات مناسب مانند کوله و کفش و.... در برنامه حاضر شوند. دوستانی هم که توانایی صعود را ندارند می توانند در ابتدای دامنه کوه توقف کنند و منتظر برگشت سایرین باشند.


سرپرستی برنامه به عهده آقای نظری است و خواهشا در طول برنامه به تصمیمات سرپرست توجه فرمایید.👈👈👈👈در صورت پیش بینی هوای نامساعد در منطقه برنامه کنسل خواهد شد و یک روز قبل در کانال اطلاع رسانی خواهد شد👉👉👉👉


همنوردانی که قصد شرکت در برنامه را دارند ساعت 5 صبح در فاز 4 در قسمت تاکسی های تهران (روبروی دکه ها) حاضر باشند تا از سمت اتوبان تهران و جاده چالوس عازم روستای خور شویم.


💠 لازم به ذکر است شرکت کنندگاه یک وعده صبحانه همراه فلاسک پر چای و یک وعده صبحانه و میوه و تنقلات و آب آشامیدنی همراه خود بیاورید


💠 اين برنامه بصورت کاملا رايگان برگزار ميگردد و حضور عموم در آن آزاد است. ذکر این نکته ضروریست که کلیه برنامه های گروه کوهنوردی و طبیعت گردی گروه کوهیار کرج کاملا دوستانه و شخصی میباشد و گروه و اشخاص برگزار کننده هیچگونه مسئولیتی در قبال بروز هرگونه حوادث احتمالی و مسائل حاشیه ای ندارند. لذا حضور عزیزان در برنامه های این گروه به منزله تایید و پذیرش قطعی این امر مهم میباشد.


شماره تماس برخی از اعضا جهت هماهنگی
آقای جهاندیده 09122626257
آقای نظری 09122634940
آقا قلخانی 09194368498
آقا سهیل 09357200348


همواره سربلند و پیروز باشید


t.me/koohnavardi97

اطلاعات اضافی

مدت زمان برنامه

7:00 ساعت

مسافت پیمایش

7 کیلومتر

ارتفاع

3400 متر

لوازم مورد نیاز

کفش کوه
باتوم
صبحانه
دو لیتر آب
عینک دودی
و سایر ملزومات کوهنوردی

نظر شما

قوانین ثبت نظر

  • دیدگاه های فینگلیش تایید نخواهند شد
  • دیدگاه های نامرتبط به مطلب تایید نخواهد شد
  • از درج دیدگاه های تکراری پرهیز نمایید