صفحه اصلی لیست برنامه ها صعود به قله تشکر (بام استان هرمزگان) و بازدید از جزاریر جنوب
moderate
کوهنوردی

کوهنوردی

صعود به قله تشکر (بام استان هرمزگان) و بازدید از جزاریر جنوب

روز اول:ظهر با قطار تهران - بندرعباس به سمت این شهر ساحلی زیبا حرکت خواهیم کرد. شب را در قطار می‌گذرانیم. قطاری که در حدود 18 ساعت پذیرای ما خواهد بود.


روز دوم:صبح زود بعد از بیدار شدن و آماده کردن کوله سبک به سمت قله تشگر حرکت می‌کنیم. صعود با توجه به سرعت تیم زمانی در حدود 3 تا 5 ساعت نیاز دارد و همین مقدار زمان نیز برای فرود می‌بایست در نظر گرفت. بعد از صعود و گرفتن عکس یادگاری در بام استان هرمزگان به سمت محل کمپ باز می‌گردیم و بعد از جمع آوری تجهیزات خود از این نقطه به محل قرار با وسیله نقلیه محلی خواهیم رفت. گذران شب در بندرعباس خواهد بود.


رو سوم:صبح بعد از بیدار شدن با اولین لنج به سمت جزیره زیبای هرمز حرکت می‌کنیم و بلافاصله گشت و گذار خود در این جزیره زیبا را آغاز می‌کنیم. بعد از دیدن جاذبه‌های مختلفی که در این جزیره قرار گرفته است به سمت محل اقامت می‌رویم و شب را در آنجا خواهیم گذراند.


روز چهارم:صبح بعد از بیدار شدن به سمت بندرعباس برمیگردیم و با قطار ظهر به سمت تهران حرکت می‌کنیم. شب را در قطار خواهیم بود.


روز پنجم:صبح بعد از رسیدن به تهران در ایستگاه راه آهن اختتامیه برنامه اعلام خواهد شد.


 

اطلاعات اضافی

ارتفاع

3267 متر

لوازم مورد نیاز

کفش ترکینگ-لباس مناسب-کاپن گورتکس-ژاکت پلار- بادگیر بارانی-دستکش- روکش دستکش- دستمال سر- عینک آفتابی-کلاه آفتابگیر- کوله پشتی- آب- تنقلات-کارت شناسایی-هدلامپ و باتری اضافه- طنابچه انفرادی-چادرکمپینگ- کیسه خواب سنگین-زیرانداز کیسه خواب-کیف کمک های اولیه- کیت بقا-

نظر شما

قوانین ثبت نظر

  • دیدگاه های فینگلیش تایید نخواهند شد
  • دیدگاه های نامرتبط به مطلب تایید نخواهد شد
  • از درج دیدگاه های تکراری پرهیز نمایید