شهر مبدا (محل حرکت)
تاریخ
۲ الی ۳ مرداد
ساعت
۰۸:۰۰
مهلت ثبت نام
۱ مرداد ۱۳۹۹
مبلغ
150,000 تومان
برنامه برگزار شده است.

امکان ثبت نام در این برنامه وجود ندارد. از طریق لیست انتهای صفحه می‌توانید در برنامه های مشابه ثبت نام کنید.

موجود شد به من اطلاع بده

کارگاه مبانی جستجو در کوهستان


سرفصل‌های آموزشی
مبانی جستجو و نجات در کوهستان
برخورد با حوادث کوهستان
استفاده از احتمالات در عملیات جستجو
تکنیک های جستجو
بالگرد و عملیات جستجو و نجات
آب خروشان
جستجوی نشانه های مصدوم بی هوش یا جسد
بسکت کردن مصدوم
آشنایی با کارگاه های سیلاب
جستجوی مصدوم هوشیار در محیط کوهستان


اطلاعات برگزاری دوره
محل برگزاری: 1 روز در کلاس و 1 روز در طبیعت


لوازم ضروری
کارت شناسایی داروهای شخصی قمقمه آب کفش کوه‌پیمایی کوله یک روزه کلاه آفتابگیر زیرانداز چراغ پیشانی (HeadLamp) کاپشن و شلوار پلار جوراب اضافه کاپشن و شلوار گرتکس دستکش پلار کلاه پلار کمکهای اولیه انفرادی وسایل نوشت افزار کارت بیمه ورزشی ناهار سبک باتوم صبحانه سبک لیوان (غیر یکبار مصرف)


لوازم پیشنهادی
دوربین عکاسی کرم ضد آفتاب فلاسک چای کیسه زباله دستمال سر


درباره برنامه
روش‌های جستجو در کوهستان و طبیعت یکی از مهارت‌هایی است که هر کوهنورد یا طبیعت‌گرد باید به آن آشنا باشد تا در موقع لزوم با بکارگیری این مهارت‌ها بتواند به هم‌نوردان خود یا سایر کوهنوردانی که دچار حادثه شده‌اند، کمک کند. در این دوره کارآموزان با روش‌ها و فنون جستجوی افراد مفقودشده در کوهستان و طبیعت آشنا می‌شوند. کارگاه مبانی جستو و نجات زیرنظر مربیان و مدرسان فدراسیون کوهنوردی و با ارائه مدرک رسمی از طرف فدراسیون برگزار می‌گردد، این دوره یکی از دوره‌های پیش نیاز راهنمای کوهستان است و طی مدت 2 روز برگزار می‌شود.


پیشنیاز
کارآموزی کوهپیمایی (با فاصله 30 روز)


 


توضیحات مهم
دوره مبانی جستجو در کوهستان دارای 1 روز آموزش تئوری همراه با تمرین عملی و 1 روز آموزش عملی است که آموزش‌های تئوری در محل باشگاه و آموزش‌های عملی در مناطق کوهستانی برگزار می گردد.


شرایط و مقررات مهم
جهت شرکت در دوره‌های کوهنوردی، داشتن گواهی صحت سلامت، کارت بیمه ورزشی از فدراسیون پزشکی ورزشی و عضویت در سایت فدراسیون کوهنوردی الزامی است، لذا کلیه کارآموزان موظف هستند قبل از شروع دوره خود نسبت به ثبت نام یا تمدید عضویت خود در سایت فدراسیون کوهنوردی و همچنین دریافت کارت بیمه پزشکی ورزشی اقدام نمایند، در غیر اینصورت نام کارآموز در فهرست شرکت‌کنندگان در دوره قید نخواهد شد و کلیه عواقب آن (حذف از دوره / مردود شدن در دوره) بعهده کارآموز بوده و هیچگونه وجهی از این بابت مسترد نخواهد شد


لوازم مورد نیاز
کلاه، طناب، باتون
تلفن تماس : 09190443544

دیدگاه‌ها


جهت ثبت دیدگاه، عضو یا وارد حساب کاربری خود در بریم کوه شوید.